Dayot Upamecano ka vendosur ku do të luaj vitin tjetër.

Edhe pse Liverpool, Man United dhe Tottengam në Angli, si dhe disa klube tjera italiane dhe franceze e kërkuan direkt apo indirekt lojtarin, megjithatë qendërmbrojtësi fantastik ka vendosur ku do të luaj vitin tjetër, përcjell Korneri.net

Upamecano ka vendosur të luaj te Bayrrn Munich, pasi nuk ka qenë aspak i interesuar të ndryshoj kampionatin, e aq më pak të luaj diku tjetër veç se te gjiganti bavarez dhe kampioni aktual evropian, Bayern Munich. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here