Me ardhjen e Antonio Conte te Chelsea, brazilian Wilian e ka humbur vendin e titullarit në skuadër dhe duke përcjellur më vëmendje këtë situatë, Manchester United ka bërë gati një ofertë interesante për të.

Sipas mediave angleze, Willian është dëshira e madhe e Jose Mourinho për merkaton dimërore, andaj zyrtarët e “djajve të kuq” kanë të gatshme 25 mln për mesfushorin brazilian.

Artikulli paraprakKy është mesfushori “anonim” që ka futur në “luftë” gjysmën e Evropës
Artikulli tjetërBomba nga Franca: PSG me ofertë të jashtëzakonshme për yllin e Liverpool