Sipas raporteve të mediave italiane dhe britanike, zyrtarët e Manchester United kanë bërë gati një superofertë për Interin vetëm dhe vetëm që ta lërë të lirë kroatin e jashtëzakonshëm, Ivan Perisic, shkruan “Korneri.net”.

Raportohet se për Perisic Manchester United është gati ti ofrojë Interit dyshën Darmian – Lingard dhe plus një shumë të majme të parave dhe kjo ofertë është duke u shqyrtuar me kujdes nga zyrtarët e Interit./Korneri.net.

Artikulli paraprakZyrtare: Sneijder largohet nga Galatasaray! Milan, destinacioni i ardhshëm?
Artikulli tjetërZyrtare: “Dybala” i Turqisë mbërrinë në kryeqytetin e Italisë