Sulmuesi italian, Mario Balotelli, gjithmonë është në qendër të vëmendjes si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj.

Së fundmi italiani ka thënë se për të fituar “Topin e Artë” më parë duhet të vrasë Messin dhe Ronaldon.

“Topi i Artë? Nëse dua ta fitoj atë, fillimisht duhet të vrasë Messin dhe Ronaldon. Nuk ka qenë e mjaftueshme ajo që kam bërë në karrierë. është dashur të bëjë më shumë”, u shpreh ai./Korneri.net.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Nëse Juve fiton Champions League, Allegri largohet! Ky trajner mund ta pasojë atë…..
Artikulli tjetërZyrtare: West Ham bën goditjen e madhe në mbrojtje