Sulmuesi italian, Mario Balotelli, momentalisht ka mbetur në udhëkryq sa i përket skuadrës për edicionin e ri që sapo ka nisur.

I padeshiruar te Liverpool, Balotelli është i kërkuar nga Lazio dhe Bologna, mirëpo në raportet e fundit të mediave italiane, thuhet se ish-sulmuesi i Inter, Manchester City, Milan dhe Liverpool mund ta vazhdojë karrierën te Udinese.

Artikulli paraprakInjoron “big-ët” anglez për Napolin
Artikulli tjetërMihajlovic nuk ka inate: Komplimenton Bacca-n e Donnarumma-n