Më dhimbje të madhe njoftojnë miqët dhe dashamirët, se të martën u nda nga jeta punëtori i madh i hendbollit, një sportist i vërtetë, prind, shok dhe  trajner i njohur, Imer Selmanaj.

Sporti kosovar dhe ai mitrovicas , mbeti pa një njeri të madh që tërë jetën ia kushtoi hendbollit, pasi pothuajse drejtojë shumë klube të hendbollit në të dyja konkurrencat e më së shumti atë Trepça, ndërsa sapo është emëruar trajner i Kosovës së Vushtrrisë, pak orë më vonë ndëroi jetë.

Redaksia e “Korneri.net”, i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes së tij dhe tërë sportit të Kosovës e në veçanti atij të hendbollit.

Varimi i te ndjerit behet me 18.08.2016 me ikindi ne ora 16:33 nè varrezat e qytetit ne Shipol.

Artikulli paraprakZyrtare: Mahrez deri më 2020 te…
Artikulli tjetërShkëmbim interesant Inter-Tottenham