“Shtylla” e mbrojtjes në kombëtaren shqiptare, Mërgim Mavraj me shumë mundësi do të mungojë në ndeshjen mjaft të rëndësishme të kuqezinjve ndaj Italisë më 24 mars, si dhe ndaj Bosnjës 4 ditë më pas.

Klubi gjerman i Hamburgut ku Mavraj bën pjesë njoftoi nëpërmjet “Twitter”-it se mbrojtësi shqiptar do të qëndrojë të paktën 4 javë jashtë fushave për shkak të një dëmtimi.

Artikulli paraprakTensione te Real Madrid: Zidane grumbullon ekipin dy herë brenda dite për këtë arsye…
Artikulli tjetërATP Acapulco, eliminohet Novak Djokovic