Trepça ’89 humbi nga Drita 0-2.

Skuadra gjilanase ishte më e mirë, pati raste dhe shënoi dy gola, por rezultati final apo historia e kësaj përballje do të ishte ndryshe sikur vendasve t’iu referoheshin penalltitë, shkruan Korneri.net

Kështu së paku pretendojmë mitrovicasit që ndihen të dëmtuar nga gjyqtari kryesor Visar Kastrati, që nuk akordoi penallti në dy raste që mund t’i shohni në videot e mëposhtme. /Korneri.net


Artikulli paraprakNuhiu i kënaqur me fitoren e Dritës pas 19 vitesh në Mitrovicë
Artikulli tjetërBanner Adverts For Thaifriendly Com Thai Relationship Site