Edhe Trepça’89 nuk po qëndron duarkryq.

Skuadra nga Mitrovica ka transferuar anëtarin e deritanishëm të Ballkanit, Albin Kapra, që ishte lojtar i lirë të largohet nga skuadra therandase, shkruan Korneri.net

Redaksia jonë moti vesh nga vet klubi i Trepçës ’89 që ka arritur marrëveshje me lojtarin dhe Ballkanin për huazim deri në fund të stinorit, kurse vendin e Kaprës te Ballkani e zuri Arbër Shala nga Drita. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here