Nuk ka fitues në ndeshjen kryesore.

Trepça’89 barazoi me Flamurtarin, rivalin direk për mbijetesë në duelin më të rëndësishëm pas rifillimit të kampionatit, shkruan Korneri.net

Vendasit patën më shumë nga loja, iu anulua një gol Arbnor Mujës në fillim të ndeshjes për pozicion jashtë loje, kurse Flamurtari realizoi golin e pikës së mëdhe Bashkim Shala.

Edhe pse Trepça’89 pati mjaftë kohë për ta barazuar rezultatin, nga dëshira e madhe dhe presioni që kishin, ia dolën rë shënojnë në munutën e 96 me anë të Muharrem Jasharit, por pavarësisht këtij fakti Liga e Parë është më afër se kurrë. /Korneri.net

Artikulli paraprakWhat Does Brasilian Girls Do?
Artikulli tjetërDrita e para edhe më tutje, fitoi edhe te Vushtrria