Portieri legjendar spanjoll që aktualisht mbronë ngjyrat e portugezëve të Portos, Iker Casillas, përflitet se do të rikthehet në La Liga.

Sipas mediave spanjolle për Casillas të interesuara janë Sevilla, Las Palmas dhe Real Socciedat./Koreneri.net.

Artikulli paraprakChelsea befason të gjithë me përforcimin e parë….
Artikulli tjetërZyrtare: Ilir Avdyli transferohet atje ku nuk e ka pritur askush