Me mesfushorin argjentinas Sousa, nuk e ka ndërmend të ndalet Milan së kërkuari edhe një mesfushorë cilësor për këto ditët e fundit të afatit kalimtar veror. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga Milanneës.it, rosonerët dëshirojnë të kryejnë punë edhe me njërin nga këta tre futbollistë…Fernando (Man.City), Kovacic (Real Madrid) dhe Paredes (Roma).

Njëri nga këta do të duhej ta kompletonte mesfushën e Vinzenzo Montellas, pasi ky i fundit me çdo kusht ka kërkuar nga zyrtarët e klubine dhe një lojtarë të këtij kalibri.

 

Artikulli paraprakJulian Deda “bashkohet” me lojtarët kosovarë, zbuloni si shprehet humoristi i njohur
Artikulli tjetërSot pritet zyrtarizimi i këtij futbollisti tek Kosova