Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester United dhe Anderlecht në çerekfinalen e Europa League

Artikulli paraprakFOTO/ Harroni Juventusin, Milani po bëhet super, super skuadër
Artikulli tjetër5 ndeshje të çmendura këtë vikend