Manchester United nuk është për titull.

Edhe pse ende është vetëm xhiroja e dytë në Premier League, mund të konkludojmë se “djajtë e kuq”, nuk janë për titull të kampionit, shkruan Korneri.net

Skuadra që drejtohet nga Erik ten Haag, mezi me ndihmën e gjyqtarëve e mposhti 1-0 një javë më parë Ëolves në shtëpi, kurse u mposht nga Tottenham në Londër me rezultat 2-0, duke dhënë qysh tani sinjalet negative.

Spurs ishin më të mirë dhe ia dolën të marrin pikët e plota me meritë me golat që i shënuan Pape Matar Sarr dhe Ben Davies. /Korneri.net

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Inter-Monza
Artikulli tjetërKampioni e nisi furrishëm, Osimhen i pandalshëm