Raportet më të fundit në mediat italiane bëjnë të ditur se Torino është duke u ndjerë nën presion për Joe Hart, pasi ai është duke u kërkuar ne ngulm nga skuadra angleze e West Ham.

Joa Hart u huazua gjatë verës te Torino nga Manchester City, por caktimi i çmimit prej 10 mln euro nga “qytetarët” dukët që është problen për tu paguar nga Torino dhe jo nga West Ham.

Artikulli paraprak“Madonnina” sërish me synim të përbashkët
Artikulli tjetërOfertë zyrtare nga Juventus për mbrojtësin e Atalantas