Jetmir Topalli bëri gjest të bukur dhe të pritshëm.

Njëri ndër lojtarët më të mirë te Ballkani, shënoi golin e epërsisë ndaj Trepçës’89, duke realizuar në mënyrë maestrale gol me kokë, dhe në këtë mënyrë ia dha gëzimin e parë skuadrës së tij, shkruan Korneri.net

Mirëpo, Topalli me tës hënuar ka vrapuar drejtë bankës së klubit dhe mori në dorë fanellën e Arbër Hoxhës, i cili për fat të keq pësio lëndim serioz gjatë seancës stërvitore duke këputur ligamentin, dhe në këtë mënyrë ai nuk do të mund t’i ndihmojë gjatë këtij stinori Ballkanit.

Ky gjest i bukur i Topallit nuk ka mundur të mos bie në sy, dhe postohet si lajm nga redaksia jonë. /Korneri.net

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Ballkani-Trepça’89
Artikulli tjetërBallkani mposhti Trepçën’89 në ndeshjen më të mirë sivjet