Inter afër transferimit të dy të madh.

Pas Achraf Hakimi, gjiganti italian sipas gazetarit Claudio Raimondi, ka kryer punë me Brescia, për të marr super talentin Sandro Tonali me huazim 10 milionë euro, por me obligim edhe të 22 milionë eurove shtesë pas një viti, përcjell Korneri.net

Inter duke e parë se Milan hyri shukë seriozisht në garë, ndërsa Juventusi një kohë të gjatë është aty dhe po interesohet për lojtarin, e përshpejtojë hapin dhe duket se poi a del ta transferojë mesfushorin fantastik, por i cili do të shkaktoj telashe tashmë në atë repart , sepse dikush duhet të largohet. /Korneri.net

Artikulli paraprakIbra i papërmbajtshëm, dygolësh Sampdorias, Immobile e kthen “Këpucën e Artë në Itali
Artikulli tjetërMan.City realizoi transferimin e parë