Gjiganti anglez Manchester United, nuk nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Ivan Perisic, shkruajnë mediat britanike, transmeton “Korneri.net”.

Drejtuesit e “Djajve të Kuq”, e kanë rritur në 45 milionë ofertën për sulmuesin kroat, por sërish Interi reziston.

Klubi italian i ka vënë një çmim 55 milionë euro futbollistit dhe nuk ka ndërmend të lëshojë, nëse skuadrat e interesuara për Perisic nuk e paguajnë të plotë këtë shumë./Korneri.net.

Artikulli paraprakLajmi i fundit/Miqësore tmerri në Austri: Mesfushori i Ajax-it pësoi sulm kardiak [FOTO]
Artikulli tjetërMegjithatë, tifozët e Milanit nuk e kanë harruar këtë ofendim të Andrea Conti