Edhe nje lojtar largohet nga Dukagjini, dhe menjehere ka shkruar ne facebook, andaj mund ta lexoni.

Pershendetje desha te ju njoftoj se qe nga sot nuk do te jem pjes e Kf Dukagjinit, e falenderoj drejtorin e klubit Fabi Veseli , stafin e trejnereve qe punuam se bashku, poashtu te gjith shoket e skuadres i falenderoj per mikpritjen qe ma dhuruan, i pershendes te gjithe qytetaret e Klines te cilet na perkrahen gjate gjith kampionatit, shum respekt dhe dashni per te gjithe ju.

Me respekt : Jeton Dushi

Artikulli paraprakEkskluzive: Albert Dabiqaj te Gjilani, por vetëm për ndeshjet…
Artikulli tjetërZyrtare: Ilir Avdyli i bashkohet FC Feronikelit