Uebfaqja e specializuar Footy Headlines ka zbuluar fanellën e tretë të re të Manchester City.

Sapo kjo fanellë doli në internet, tifozët e “Citizens” janë ngritur në këmbë apo më saktë kanë vërrshuar në rrjetet sociale duke protestuar, sharë dhe kritikuar për dizajnin e kësaj fanelle sipas tyre katastrifale, përcnell Korneri.net

“Kjo është gjëja më e keqe që kam parë ndonjëherë”, “Fanell Coronavirus”, “Nuk mund të jetë e vërtetë”, “Kreativitet ka shumë pak për të bërë këtu. Ne jemi të çmendur”, ishin vetëm disa nga komentet që u shfaqën në rrjetet socialr nga tifozët e klubit anglez. /Korneri.net

Artikulli paraprakU vonohen disa lojtarëve përgjigjet e testeve të koronavirusit, frikë e madhe në Premier League
Artikulli tjetërGambling organization Game titles Need Gained Popularity