Paris Saint-Germain ëndërron Lionel Messin.

Tani nuk është më një mister, dhe ndeshja e 1/16 së finales në Champions League të martën në mbrëmje në Camp Nou mund të jetë mundësia e duhur për të filluar kontaktet dhe për të filluar fillimin e asaj që do të ishte marrëveshja e shekullit, përcjell Korneri.net

Siç dihet, në fakt, kontrata e “Pulce” skadon qershorin e ardhshëm dhe Messi duket se është i destinuar t’i thotë lamtumirë Barçës në një transferim falas. Problemi, sidoqoftë, është se në Kataluni  tifozët nuk pasjtohet aspak me lamtumirën e idhullit të tyre dhe i kanë thënë qartë Nasser Al-Khelaifi pas mbërritjen së tij në qytet: “Hajdut!”, “Bir i një kurve! “. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here