Barcelona mund të mbetet një e kaluar për Neymar.

Futbollisti brazilian pretendohet se ka pranuar ofertën e Paris Saint Germain-it, për të kaluar në Francë këtë verë, për 222 milionë euro.

Lajmi është bërë i ditur nga ‘Radio Monte Carlo’, e cila ka siguruar informacionin për marrëveshjen e arritur mes Neymarit dhe PSG-së.

“Neymar ka pranuar ofertën e PSG-së, transferimi i tij do të konfirmohet të hënën ose të martën”, thuhet në sajtin e “Radio Monte Carlo”.

Artikulli paraprakPrezantohet Bernardeschi me numrin 33. “Nuk isha gati për numrin 10”
Artikulli tjetërZenelaj: “Me përkrahjen e djemeve të Dardanisë mposhim Maqedoninë”