Fiorentina është futur në garë për mbrojtësin brazilian Tiago Silva, i cili është lojtar i lirë në fund të sezonit.

“Sky Sport Italia” raporton se klubi italian e  ka kontaktuar personalisht brazilianin për ta bindur të transferohet në Firence, përcjell Korneri.net

Pas mbrojtësit cilësor në garë janë edhe Everton e Milan, me brazilianin që mund të rikthehet në “San Siro”. Thiago Silva po shqyrton çdo ofertë dhe nuk do ishte kundër as një transferimi tek Fiorentina. /Korneri.net

Artikulli paraprakThat Which You Do not Know About Chinese Wife
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Real Madrid-Valencia