Milani ka intensifikuar kontaktet me Florian Thauvin për një transferim këtë verë.

Milani synon të përfundojë marrëveshjen për 4 milion € në vit që është një pagë shumë e mirë për futbollistin, dhe një kontratë 5-vjeçare, me çka po pajtohet lojtari dhe agjenti i tij, përcjell Korneri.net

Drejtuesit e gjigantit italian duan të forcojnë krahun e djathtë, pasi Castillejo sigurt do të shitet dhe nuk ka dhënë garanci, kurse Saelemaekers ende nuk e ka përvojën e duhut për nivele të larta së paku edhe dy vjet./Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here