Saktësisht në ora 19.00, në stadiumin olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë, janë testuar reflektorët të cilën janë vënë dhe puna e tyre ishte kryer vetëm para pak ditësh.
Ashtu siç po e shihni reflektorët janë në gjendje të mirë dhe tash janë të gatshëm të bëjënë dritë për të gjitha klubet tona kosovare që do të marrin pjesë në garat evropiane, por edhe për përfaqësuesen e Kosovës që nga ndeshja e ardhshme mund të luajë këtu. /Korneri.net

Artikulli paraprakRodriguez në Malpensa “Forza Milan”
Artikulli tjetër“Big-ët” nga Premier League “shqetësojnë” Juventusin për yllin e saj