Dashuri dhe urrejtje, sikurse në të gjitha filmat klasik. Kështu, protagonist apo në rolet kryesore ishin Carlo Ancelotti dhe Franck Ribery, dy ndoshta personat më me ndikim te Bayern Munchen.
Francezi gjatë seancës stërvitore kishte shkuar shum ashpër fillimisht në Douglas Costa dhe Thomas Muller, dhe pak më vonë edhe në Arturo Vidal, shkruan Korneri.net.
Trajneri i famshm italian iu afrua Riberys duke e qortuar me fjalë, por kur francezi nisi të fjalosej me trajnerin, u deshtë të ndërhynte Muller për t’i ndarë.
Por, sipas mediave gjermane në fund të stërvistjes të dy këta protagonist janë përqafuar. /Korneri.net

Artikulli paraprak“Ju lutemi boll më”, sot 16 vjet më parë ndodhi rezultati më i thellë në “Madonnina”
Artikulli tjetërBarcelona kontakton dikur anëtarin e Real Madridit