Mund të jetë idhulli i ardhshëm i tifozëve të Arsenalit francezi Alexander Lacazette, por pa asnjë dyshim klubi londinez po e humbë lojtarit më të mirë të mundhshëm, Alexis Sanchez shkruan Korneri.net.
Kiliani ka kohë që kërkon largimin nga premier League shkaku i pagës ngase është lojtar i tillë i cili e sheh apo e do më shumë buxhetin e ti se fanellën që e bartë apo klubin në të cilin luan.
Paris SG po e transferon për 63 milionë euro, dhe sipas të gjitha gjasave apo më saktë mediave franceze dhe britanike, Sanchez të shtunën (nesër), pasi ai tashmë është parë afër hotelit Royal Monceau, kështu që gjërat tashmë janë të qarta. /Korneri.net

Artikulli paraprakFanella më e shëmtuar ndonjëherë e Juventusit
Artikulli tjetërMos u çuditni!!!