Manchester United nuk është i kënqqur me repartin ofanziv ngase po e vëren se diku është i mangët. Zlatan Ibrahimovic nuk është se e ka mbuluar atë hapësirë në sulm, Rashford ende i ri, Rooney nuk mundet më, kurse pritej më shumë nga Martial.

Për herë të tretë Man.United i ofroi gjigantit bavarez Bayer Munchen 100 milionë euro për sulmuesin Thomas Muller, por sërish përgjigja e gjermanëve ishte negative pasi e konsiderojnë Mullerin si lojtar shumë domethënës dhe në këtë mënyrë të pashitshëm.

 

Artikulli paraprakCasillas pranë vendimit të ri të së ardhmës…
Artikulli tjetërAncelotti “shokon” gjigantët evropian! Ja cili sulmues kërkohet në “Allianz Arena”!