Trajneri i Bayern Munchen, Jupp Hyenckes e ka lartësuar ndikimin e Arjen Robben në skuadër dhe së fundmi ka folur për mundësinë që 33-vjeçari të nënshkruajë marrëveshje të re në “Allianz Arena”, shkruan “Korneri.net”.

 Megjithatë, holandezi ende nuk ka vendosur.

“E ardhmja ime është e paqartë. Pas këtij sezoni mund të përfundojë gjithçka për mua, mbase mund të provoj diçka të re apo të luaj tri vite tjera për Bayern. Gjithçka është e mundur”, ka thënë Robben./Korneri.net.

 

Artikulli paraprakDel Piero jep deklaratën e vitit…..
Artikulli tjetërMessi për “Marca”: Kjo kombëtare është favorite për ta fituar botërorin “Rusia 2018”