Lajmi i fundit nga futbolli kosovar.

Xhiroja e 26-të, e Superligës së Kosovës në futboll do të luhet në mesjavë me tri ndeshje të mërkurën dhe të tri të tjera të enjtën, shkruan Korneri.net

Morëm vesh ekskluzivisht se ndeshjet do të fillojnë për 15 minuta më herët, pra nga ora 16.45 e jo në 17.00 siç ishin paralajmëruar më herët. Sigurisht se shumë shpejt klubet do të njoftohen për këtë ndryshim orari që apslolutisht nuk prish asgjë punë. /Korneri.net

Artikulli paraprakKF Dardan Çaka (i dërguar me mision) – KF Llapi 2-1
Artikulli tjetërIndicators She Would not Like You Through Texting