Taulant Dajaku është i hapur për bisedime.

Ai nga sot është lojtar i lirë, dhe mund të bisedojë me klubet e interesuar për të, ndërsa ai shkroj një njoftim në faqen e tij private, shkruan Korneri.net

Miq e dashamir te sportit me ane te ketij postimi ju informoj se prej sot jam lojtar i lire dhe i gatshem te mirepres ofertat nga klube te interesuara, shkruan Taulnti në facebook.

…P.S me lejoni te bej nje falenderim te vecant per gjithe miqet nga qyteti Ferizaj per kete periudhe te gjate e te mundmishme qe kaluam se bashku,per drejtorin Haxhimusa qe edhe pse ne nje situate te veshtire prej 2 vitesh gati me mungesa te theksuara financimi tentonte te mbante me pozitivizem ambientin brenda grupit por eshte e pamundur te behej me mire ne aspektin sportiv kur ekipa skishte trajtimin e duhur financiar me aq shume borgje e rroga te prapambetura …dhe per fund por jo per nga rendesia nje falenderim te vecant per tifozet e klubit Ujqit qe sado ne veshtiresi ishim gjate kesaj periudhe ata gjithnje japin dhe duan me te mire per ekipen e tyre,uroj shume qe te vijn dite te mira per ju dhe te shijoni sukseset e Ferizajit …Respekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here