Matteo Musacchio kalon te Lazio.

Sipas informacioneve të fundit nga Italia, tuhet se Igli Tare, tashmë është në negociata të avansuara me mbrojtësin argjentinas i cili ka pranuar të kaloi te skuadra kryeqyetetase e cila nëse asgjë më shumë, është në garë për një vend në Champions League, përcjell Korneri.net

Duket se gjithçka është në fundin e marrëveshjes dhe pritet që të zyrtarizohet kalimi i Musacchio te Lazio në orët e ardhshme.

Te Milani tashmë e kanë marrë vendimin për largimin e Musacchios, ngase atij i përfundon kontrata në fund të sezonit. Lazio do t’i paguaj Milanit 1 milion euro kompenzim. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here