Më në fund skuadra më e madhe kosovare e para në tabelë.

Pas triumfit 1-3 ndaj Llapit në Podujevë dhe humbjes së Ballkanit 2-1 nga Drenica, kryeqytetasit e shohin vetën në pozitën e parë, shkruan Korneri.net

Pavarësisht këtij fakti, Prishtina ka një dhe dy pikë më shumë se Drita respektivisht Ballkani, andaj gara për titull ende është e hapur, edhe pse Prishtina tash e ka përparësinë.

Kështu duket tabela aktuale:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here