Barcelona shënoi fitore bindëse ndaj Gimnastic Tarragona.

Blaugranët që në pjesën e parë luajtën me skuadër më të mirë, nuk ia dolën të shënojnë asnjë gol, dhr kur në pjesën e dytë u futën lojtarët e rinjë, ndryshoi loja, shkruan Korneri.net

Rey Manaj e nisi pjesën e dytë dhe ishte lojtari i ndeshjes. Ai shënoi hat-trick për faktikisht 30 minuta, pasi golin e parë e shënoi saktësisht pas një orë lojë, në minutën e 86 të dytin dhe të tretin në minutën e 90. Collado e shënoi një gol tjetër për rezultatin 4-0. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here