Një jave e mbushur me derbi në futbollit evropian, ku një nga ndeshjet kryesore zhvillohen në “Old Traford”, ku takohen Manchester United dhe Arsenal.

E shtunë ora 13:30, ndeshja hapëse e xhiros së 12-të në Premier League.

Shikojeni promon emocionale të ndeshjes…

Artikulli paraprakPromo e superderbit spanjoll Atletico Madrid – Real Madrid [VIDEO]
Artikulli tjetër“Madoninën” e së dielës e fiton Milani!…Ja kush mendon kështu?