Do të jetë një ditë speciale për të.

Sulmuesi shqiptar Artur Magani, sot feston ditëlindjen e 26, pikërisht në ditën kur skuadra e tij Ballkani e luan ndeshjen kampionale ndaj Llapit, shkruan Korneri.net

Do të ishte dhurata më e madhe dhe më e mirë për të në rast se sot luan dhe shënon gol, në mënyrë që t’i ndihmojë skuadrës së tij që të fitojë dhe të vazhdojë rrugën drejtë titullit të kampionit

Redaksia jonë i uron shëndet, fat dhe suksese Maganit në vazhdim të karrierës dhe jetës së tij. /Korneri.net

Artikulli paraprakLiverpool duhet të ndryshojë disa gjëra, të shet lojtarë, por ta ruaj Mane-n nga Real Madridi
Artikulli tjetërLeon Neziri – shpresa e Kosovës që po zhvillohet në Angli