Liria nuk ka ndalur.

Pas shumë përforcimeve të ditëve të fundit eshe me lojtarë të huaj, FC Liria tashmë vendosi ta bëjë portën guri, shkruan Korneri.net

Sipas informacioneve të redaksisë tonë që merr lajmjn ekakluziv, Stivi Frashëri do të përforcojë Lirinë dhe portën e klubit prizrenas, andaj gjatë ditës ai do të jetë në qytetin e bukur për nënshkrim të kontratës.

Ka disa ditë që me transferimin e tij po merret kryetari i klubit me kryesinë, dhe duket se më në fund u gjet gjuha e përbashkët dhe palët të dakordohen, andaj një portier me kaq përvojë, i duhej tejmase Lirisë për pjesën pranverore të Superligës. /Koeneri.net

Artikulli paraprakNga Manisaspor transferohet te Liria
Artikulli tjetërFutet kartoni i kaltërt në futboll!