Një super fizik, e tonifikuar dhe me muskuj: është kjo pamja që të dhuron sportistja Dorina Mema. Duhet pranuar se pamje të tilla nuk të ndodh përditë t’i hasësh, ndaj pushuesit që e kanë parë sportisten live janë me fat.

Mema është nëna e një vajze adoleshente, por sport ii ka bërë kaq mirë sportistes, saqë edhe 20-vjeçaret me siguri e kanë zili.

Dorina mban titull botëror dhe vendin e parë në Wabba 2015. Vërtet një shembull për t’u marrë nga çdo vajzë shqiptare që kërkon të ketë linja perfekte.

Artikulli paraprakShqipëri – Maqedoni, shitën të gjitha biletat
Artikulli tjetërNuk u ftua nga Kosova, ankohet suedezi…