Barcelona është në negociata me Arsenalin për një transferim të rëndësishëm gjatë afatit kalimtar verorë.

Është e përditshmja sportive katalanase “Sport” e cila raporton se Barcelona është në negociata për transferimin e mbrojtësit të krahut, Hector Bellerin.

Klubi i drejtuar nga Luis Enrique është i gatshëm të paguajë plot 40 milionë euro për transferimin e tij.

Image

Artikulli paraprakJuventus me ide konkrete në merkato: Alarmohen Monaco, Fiorentina dhe Sassuolo…
Artikulli tjetërZyrtare: Dënohet Carlos Bacca