Skuadra italiane Inter e largoi Stefano Piolin pas rezultateve të dobta dhe në vend të tij deri në fund të sezonit do të jetë Stefano Vecchi.

Tashmë në skuadër ka ateruar Walter Sabatini, i cili do të punojë me Piero Ausilion në ndërtimin e skuadrës.

Favoritë për stolin e Interit mbeten Antonio Conte, Diego Simeone dhe Luciano Spalletti.

Por Sky Sport Italia e fut në garë edhe Pochettinon.

Sabatini ka qëndruar në Londër shumë ditëve të fundit dhe flitet se bisedimet tashmë kanë nisur./Korneri.net.

Artikulli paraprakRonaldo provokoi tifozët e Atleticos
Artikulli tjetërSkandali në Atletico-Real/ Torres-Ronaldos: Je b.. k…