Luciano Spelletti mund të largohet nga Roma në fund të ecicionit, shkruajnë mediat italiane që bazohen edhe në shkrimet e fundit edhe në mediat angleze. Sipas asaj që thuhet, Tottenham po interesohet për strategun italian për shkak se Barcelona ka nis bisedimet e fshehta me Maurico Pochettinon, i cili sipas informacioneve jo-zyrtare do të kalonte pa hezituar te Barcelona për të drejtuar lojtarë si Messi-Neymar e Suarez.

Artikulli paraprakInter gati një shumë të lartë për mesfushorin e Romës
Artikulli tjetërTalent i çuar dëm: Ky është anglezi më i nënvlerësuar dhe i keqpërdorur i një gjenerate….