Luciano Spalletti është shprehur pas ndeshjes me Fiorentinën e cila u fitua me rezultatin 3-0, se Andrea Ranochia, ish-kapiten i Interit, do të largohet.

Trajneri gjithashtu shtoi se skuadra po kërkon qendër mbrojtës.

Ende nuk është bërë e ditur se ku do të jetë destinacioni i italianit.

Artikulli paraprakCancelo mbërrin në Milano për vizitat mjekësore dhe firmën
Artikulli tjetërOrari i ri i ndeshjeve të Vala Superligës, xhiro e dytë