Fillimi i punës te Roma nga Monchi, ka rritur spekulimet në mediat italiane për një shkarkim të Luciano Spalletti nga drejtimi i skuadrës dhe emri i ri që mund ta drejtojë skuadrën nga kryeqyteti italian është një trajneri i dëshmuar në futbollin spanjoll, transmeton “Korneri.net”.

Sipas mediave italiane, Monchi u’a propozuar ish-trajnerin e Villarreal Marcelino, i cili muajë më parë ishte i lidhur për të marrë nën drejtim Interin./Korneri.net

Artikulli paraprakMediat franceze: Mbappe nuk shkon askund! Ai duhët të zhvillohet më shumë pastaj….
Artikulli tjetërSuso – Milan, gjithçka është e konfirmuar….