Trajneri portugez i skuadrës italiane Fiorentina, Paulo Sousa është i bindur se sumuesi kroat Nikola Kalinic do të refuzojë të gjitja ofertat e majme nga Kina.

“Kalinic është lojtari më i mirë që kemi momentalisht në sulm. Për të ka disa skuadra të interesuara, por jam i bindur që ai do të mbetet te ne dhe do tu rezistojë milionëve kineze”, u shpreh Sousa për mediat italiane.

Artikulli paraprakSerena Williams “mbretëreshë” në Australi, tash e para në botë
Artikulli tjetërZubizarreta te Milan, befason rosonerët!!!