Sipas raporteve më të fundit të Sky sport, mbrojtësi uruguajan? Martin Caceres është i gatshëm që të transferohet të Lazio, ndërsa tani kanë mbetur vetëm ekipet që të pajtohen për kartonin e lojtarit.

Për këtë qëllim, do të ketë një takim vendimtar sot, dhe nëse Lazio nuk mund të gjejë një marrëveshje, ata do të kalojnë në objektiva të tjerë./Korneri.net.

Artikulli paraprakFlorent Osmani prish kontratën për arsye fetare (FOTO)
Artikulli tjetërFOTO/ Neymar fyt për fyti me Semedo-n