Cristiano Ronaldo postoi një foto të makinës së tij luksoze në Instagram me mbishkrimin “Dita e Vendimit”.

Ka shumë të ngjarë që ai të qëndrojë në Juventus, por në rast se vendos të largohet nga klubi, PSG do të dëshironte ta shihte atë në radhët e tyre dhe do të nisej operacioni i shkëmbimit me Mauro Icardi, përcjell Korneri.net

Vendimi i Ronaldos pritet së shpejti, do të thotë brenda ditës së sotme, edhe pse tifozët e Juves nuk ndihen shumë të shqetësuar pasi janë shumë të bindur se portugezi nuk do të largohet. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here