Tifozët e Arsenalit të Londrës kanë organizuar një sondazh, ku në garë kanë qenë katër trajner për pasuesin e Arsene Wenger, Diego Simeone, Micael Arteta, Max Allegri dhe Thomas Tuchel.

Në këtë sondazh kanë marr pjesë 4685 persona dhe më së shumti vota ka marrë Max Allegri.

Për më shumë shiko foton e mëposhtme:

Artikulli paraprakPortier – mbrojtës, ky mund të jetë shkëmbimi më i çuditshëm i dekadës
Artikulli tjetërManchester United ishte “tersi” i David Moyes, kontrata 6-vjeçare e shndrroi në “bredhacak”….