Manchester United e ka ndërmend që sa më parë të gjejë një portier cilësor për faktin se spajnolli David De Gea i ka sytë te Real Madridi, dhe duke e parë klubi anglez se e ka të vështirë ta bindë atë të qëndroj në Old Trafford, ka vendos që të synojë transferimin e portierit slloven të Interit, Samir Handanovic, shkruan Korneri.net.
Sipas asaj që thuhet dyhe shkruhet nëpër mediat briotanike, Handanovic do të ishte ideal për portën e “djajëve të kq”, por sigurisht se nuk do të jetë edhe mision i lehtë, sidomos tani kur Inter është bërë shumë i pasur me pronarët e rinjë kinez. /Korneri.net

Artikulli paraprakKy do të jetë kundërshtari i rradhës i Joshua
Artikulli tjetërMbappe refuzoi Man.United sepse dëshiron te “mbretërit”