Ka luajtur në tri nga klubet më të mëdha evropiane.

Man.United, Real Madrid, Milan, ishin klubet ku ai kaloi pjesën më të madhe të karrierës si futbollist, ndërsa bashkëlojatarë kishte emrat më të mëdhenjë të mundshëm të kësaj loje, përcjell Korneri.net

David Beckham, legjenda e futbollit anglez dhe evropian, ka ndërtuar një formacion bombastik të bashkëlojtarëve të tij, formacion ky që lirisht mund të thuhet se do të ishte i pamposhtur.

A pajtoheni apo jo. /Korneri.net

Artikulli paraprakKush deshti të kryente atentat në “El Clasico”, Messi ishte njëri nga shënjestra kryesore
Artikulli tjetërMertens merr një vendim të çuditshëm duke i befasuar të gjithë