Kur jemi në virgjilie të derbit të Anamoravës, Gjilani – Drita, “Skifterat” kanë lënë termin sonte nga ora 18:00 që të takohen në stadium për të kryer përgatitjet e fundit për derbin e madh, shkruan “Korneri.net.

Kujtojmë që derbi Gjilani – Drita historikisht përpos spektaklit në në fushë është shquar edhe për spektakël në tribuna, e që një spektakël i këtij niveli pritet edhe në ndeshjen e nesërme./Korneri.net.

Artikulli paraprakRusi 2018: Do të hasim në përballjen Shqiptarë – Serb
Artikulli tjetërPlas humori në rrjetet sociale: Ja “kundërshtarët” e Italisë dhe Holandës në Grupin “ZH”